تبلیغات در اینستاگرام و فروش محصول در اینستاگرام

شبکه اینستاگرام محل مناسبی برای تجارت است ، فروشندگان بدون هیچ هزینه ی اضافی برای اجاره یا خرید محل به راحتی میتوانند محصولاتشان را مستقیما و بدون هیچ واسطه ای به دست خریداران برسانند ، این معمولا به نفع خریدار هم هست زیرا خریداران هم محصولات مورد احتیاج خود را با قیمتی پایین تر از حد معمول تهیه می کنند و از طرفی هم احتیاج نیست برای خرید محصول مورد نظرشان مسافت طولانی را طی کنند تا به فروشگاه مورد نظر برسند پس در وقت خود صرفه جویی می کنند . بازاریابی در اینستاگرام
این روزها اینستاگرام از فیس بوک هم سبقت گرفته است و بیشتر از آن مورد توجه واقع شده است ، شاید بتوان گفت فیلتر بودن شبکه اجتماعی فیس بوک از دلیل های مهم در این زمینه است و باعث شده تا فروشندگان و کاربران برای انجام فعالیت های خود به طرف اینستاگرام کشیده شوند.
می توانید در اینستاگرام پیش فروش هم راه بیندازید. این کار را با اشتراک گذاشتن چندین عکس یا تهیه ویدیویی از محصول خود انجام دهید .
با انجام این کار ، مشتری خود را وسوسه کنید و به اطلاعش برسانید که قرار است چه نوع محصولی را معرفی کنید و پیشاپیش او را برای دیدن محصولتان ترغیب کنید .
منبع:sitedesignidea 

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ