بعضی از امکانات طراحی ربات تلگرام "سرو انگلیش "

1- آموزش و بهبود توانایی ریدینگ در قالب یادگیری جمله و پاراگراف به روشی بسیار خاص که در آن حفظ لغت ممنون می باشد.
2- آموزش و بهبود توانایی شنیداری باز هم به روش خاص
3- آموزش و بهبود توانایی مکالمه به صورت دانشجو و دانش آموز محور و تمرین های دو نفره
4- مرور لغت های آموخته شده روزهای قبل به روش مخصوص سرو انگلیش
5- استفاده از تگنورژی روز دنیا برای طراحی ربات تلگرام
6- استفاده از زبان برنامه نویسی php برای ساخت ربات تلگرام آن را انعطاف پذیرتر کرده است
7- استفاده از سرور امنیتی قدرتمند برای نگهداری ربات تلگرام آموزش زبان انگلیسی
8- و بسیاری از امکانات دیگر
در طراحی ربات تلگرام سروانگلیش از انواع تکنولوژی های ارائه شده توسط تلگرام مانند منوهای اینلاین (که در فضای شبکه اجتماعی تلگرام به منوی های شیشه ای مشهور شده اند) و منوهای ساده استفاده شده است.
امکان ثبت نام پیشرفته و ساخت پروفایل شخصی در طراحی ربات تلگرام سروانگلیش به صورت حرفه ای برنامه نویسی شده است. بدین صورت که هر زبان آموز می تواند پروفایل حرفه ای خود را ایجاد و آن را ویرایش کند. یکی از امتیاز های ویژه ای که ربات تلگرام سرو انگلیش در اختیار زبان آموزان قرار می دهد کارت ویزیت شخصی می باشد که می توانند از این کارت ویزیت در فضای شبکه اجتماعی تلگرام ، در کانال ها و گروه های خود برای معرفی خودشان از آن استفاده کنند که نمونه ای از آن را در تصویر زیر مشاهده می کنید. طراح سایت حرفه ای

طراحی ربات تلگرام آموزشی یکی از نیاز های اصلی کانال ها و گروه های موجود در فضای شبکه اجتماعی تلگرام با موضوعات آموزشی می باشد. ادمین ها و مدیرهای این کانال ها می توانند با داشتن یک ربات که مطالب آموزشی را به صورت دسته بندی شده و منظم در اختیار دانش آموزان و دانش جویان قرار می دهد رشد چشم گیری در جذب کاربر و همچنین کیفیت آموزش ارائه شده، مشاهده نمایند.
وب نوش